Допоможіть врятувати собак у Рівному

Информация о том куда можно обратиться в непредвиденных случаях.

Модератор: Mitya

Закрыто
ФАС
Новичок
Новичок

Допоможіть врятувати собак у Рівному

Сообщение ФАС » 26.07.2007 16:15

Доброго дня Вам! Мене звати Людмила, я власниця салону для тварин \"Артемон\". Звертаюсь до Вас за порадою та допомогою. Я проживаю в м.Рівне і займаюсь бізнесом вже 14 років - стрижу собак та котів, беру на пансіон своїх клієнтів. це моє хоббі. Нещодавно до мене звернулись за допомогою люди, які допомагають притулку для собак в нашому місті, з проханням допомогти в організації даного притулку. Вони не задоволені роботою власниці благодійного фонду Аліси Мамчур. Вона не звітує куди пішли кошти від спонсорів та міської Ради, не веде будівництво притулку, говорить про продаж земельної ділянки, що була виділена притулку, та інші неприємні речі... Зацікавлені особи (спонсори, годувальники тварин, помічники) побоюються, що тварин знищать. Притулок потребує нових реорганізаційних підходів. Що Ви могли б порадити нам? Ми плануємо створити громадську організацію ФАС - федерація аматорів собаківництва в альтернативу існуючому благодійному фонду і тим самим боротися за справедливість. Нам потрібна допомога в організаційних питаннях та нормативних документах на які ми можемо спиратись. Які документи потрібні для реєстрації? Як краще організувати дану справу? Як вести переговори з міською владою? Якщо це можливо, ми сподіваємось на Вашу допомогу!!! Із задоволенням приїдемо познайомитись. З повагою, Людмила.

ФАС
Новичок
Новичок

"Ягозу" из Ровно в чёрный список

Сообщение ФАС » 06.08.2007 12:18

Хочу пополнить чёрный список!
Это всегда неприятно разочоровывать Вас всех, что душой отданы делу спасения животных. Но есть люди, что ищут выгоду прикрываясь благотворительностью. Так они самоутверждаются и зарабатывают, не имея за душой ни капли жалости и благородства!
РОВНО - город, имеющий "приют", страдает от недобросовестного "руководителя" фонда "НАДІЯ". Эта женщина умеет завоевать доверие, но не имеет благородных целей!!!!
АЛИСА БИКИШИВНА МАМЧУР не обижайте животных!!!
Мы становимся на их защиту!
Просим всех не поддерживать Алису!
Если Вы нам не верите - приезжайте и посмотрие, что творится в "приюте". Все перечисленые деньги Алиса не использует по назначению.
Помогите советом, что нам делать, как спасти начатое дело. Мы не желаем воевать - мы вступаемся за животных и готовы взять на себя ЭТУ ответственность за их безопасность!!!

Morgana
Участник
Участник

Сообщение Morgana » 20.07.2008 13:13

Если Ваш вопрос еще актуален, то Вам сюда:
http://forum.doggy.kiev.ua/viewforum.php?f=30

Закрыто

Вернуться в «SOS»