Проблема з зубами у кота

Ветеринарные стоматологи консультируют по вопросам профилактики и заболеваний ротовой полости и зубов у кошек и собак.

Модератор: Mitya

Ответить
Bullet
Новичок
Новичок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 20.09.2007 0:00

Проблема з зубами у кота

Сообщение Bullet » 11.09.2007 1:32

Доброго дня,
моєму коту 7 років. Півроку тому у нього почало рости праве ікло (зараз іншим словом це назвати важко). Спершу ми халатно до цього поставились, але зараз зуб хитається (я випадково торкнулась його - і відчула, що він хитажться, при цьому кіт спокійно дає потрогати зубик... невже йому не болить?), зуб сягає 2 см, тобто майже вдвічи більший за лівий клик... Зуб потемнішав при десні, десна трохи запалена, про сморід з пащі я навіть не кажу...

Каюсь, що запустили це діло, але чи можна отримати інформацію он-лайн - про телефон місця в Києві недалеко від вокзалу, де коту можна було би видалити зуб ? :(
Також цікавить орієнтовна сума - за видалення зубика... і цікаво (!!!) - чи він зможе жити нормально без такого важливого для кусання зуба?:(

Мій кіт живе у Фастові, ветлікар у якого ми щороку лікувались (були проблеми з сіркою у вухах), поїхав до Києва, і я просто не уявляю, як мого 7-річного (5кіло) кота , що активно линяє, повезти електричкою в столицю...

Дуже дякуватиму за відповідь. Чудово, що тепер можна он-лайн ставити такі питання.

Вячеслав Кравченко
Ветеринарный врач
Ветеринарный врач
Сообщения: 70
Зарегистрирован: 06.12.2006 18:01

Сообщение Вячеслав Кравченко » 12.09.2007 15:30

Здравствуйте Bullet,
буду отвечать на русском (на клавиатуре отсутствует украинский) :( .
Если зуб шатается, и в два раза больше нормального + восспаление окружающих тканей, я думаю, что Ваш кот не сильно расстроится после его удаления. Попробуйте решить вопрос с удалением в Фастове, для кота это может быть не самым плохим вариантом, если учесть, чот ему предстоит поездка на електричке.

Bullet
Новичок
Новичок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 20.09.2007 0:00

Сообщение Bullet » 23.10.2007 17:31

Дякую за відповідь :) Відписую пізінше, бо від"їжджала.

Дивно, але я тільки тепер знаю, що видаляти зуби коту в державній вет лікарні набагато дорожче, ніж в самій, мабуть, дорогій стомат клініці для людей... Сумма в сто гривень - не для моєї кишені. Запалення пройшло. Зуб, щоправда, хитається, але виділити таку велику сумму на зуб котику я поки що (сподіваюсь тимчасово) не5 можу...

Ответить

Вернуться в «Консультации сервиса ветеринарной стоматологии VetDent»