Злакові культури дя шиншил

Все о кормлении шиншилл. Рацион, график питания, меню.

Модератор: Mitya

Ответить
Svetlana000
Новичок
Новичок
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 05.05.2009 10:41

Злакові культури дя шиншил

Сообщение Svetlana000 » 19.05.2009 15:02

Добрий день :)
Ми завели свою першу шиншилку - трьохмісячного хлопчика Шушика.
Так як я є новачком у цій сфері, то переживаю за нього на кожному кроці.
Одним з болючих місць є корми.
Купили суміші від Vitapol (Польща) та Природи (м.Харків). А у них велика кількість пшениці, вівса і кукурудзи, котрі із задоволенням лопає наш хлопчик. Але біда в тому, що він відмовляється від грануляту фірми Vitakraft (шариків).
Після повторного перегляду ваших порад щодо кормів я взагалі не знайшла інформації про пшеницю та овес. І вирішила відмовитись від кормів польських і українських виробників.
В резельтаті Шушик обіджено на мене поглядає, з невуликою охотою їсть шаріки і постійно випрошує щось смачненьке.
Отже, питання:
1. Що давати у парі із шаріками і сіном, як щоденний корм?
2. У яких кількостях давати злаки, як часто і чи взагалі їх дивати?
3. Чи можливі розлади шлунка від переїдання злаків?
Буду вдячна за поради.

Irusha
Новичок
Новичок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 16.03.2009 1:30
Откуда: кошка-перс, волнистые попугаи, шиншилла, рыбки

Сообщение Irusha » 05.06.2009 9:42

Привет. У меня шиншилла живет более двух лет, когда я его покупала, то консультировалась по поводу кормления с предыдущим хозяином-заводчиком. Она порекомендовала мне корма ТМ "Природа". До сих пор кормлю своего Фунтика ими, пока все в порядке. Я тоже читала рекомендации здесь на форуме, но в других источниках есть другие рекомендации, так что смотрите по состоянию своего животного. Кроме зерносмеси ТМ "Природа", в весенне-летнее время я даю своему зеленый корм, ветки с почками, сухофрукты (изюм, курага) и орехи, но последние два пункта очень по-немного, так как это лакомство.

Svetlana000
Новичок
Новичок
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 05.05.2009 10:41

Сообщение Svetlana000 » 05.06.2009 16:35

Irusha, дякую за відповідь.
Я на інших форумах знайшла поради щодо злаків. Там сказано, що не лише можна, а й обов'язково потрібно давати шушам злаки. Радять щоденно довати з кормом пластівці типу"Геркулес". Я вже декілька тижнів даю їх свому пушистіку і він у захваті від таких вгощань.
Доречі і Vitakraft розпробував, їсть залюбки. Тепер на апетит не жаліємось :D

Irusha
Новичок
Новичок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 16.03.2009 1:30
Откуда: кошка-перс, волнистые попугаи, шиншилла, рыбки

Сообщение Irusha » 05.06.2009 16:44

Единственное, что я хотела бы уточнить - я искала информацию на счет овса и пришла к выводу, что цельный овес полезнее, просто хлопья вкуснее и малыши охотнее их едят, в дальнейшем можно постепенно перейти на цельный овес (вообще все зерновые оболочки - отруби - полезный и ценный продукт). Цельный овес, кстати, входит в состав зерносмеси ТМ "Природа" в достаточном количестве.

Ответить

Вернуться в «Кормление шиншилл»