Удивительный мир животных

Здравствуйте, войдите в личный кабинет

Вы можете использовать аккаунты социальных сетей:
Нет учетной записи Зарегистрироваться

Зоодом в Телеграм


Новые темы форума
 
Библиотека Правовые аспекты Розпорядження Про заходи щодо утримання диких тварин у м. Києві


Розпорядження Про заходи щодо утримання диких тварин у м. Києві

Розпорядження Про заходи щодо утримання диких тварин у м. Києві

Керуючись статтями 7, 25, 28, 30 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та з метою недопущення жорстокого поводження з дикими тваринами, підсилення гуманності та моральності в суспільстві, попередження інфікування мешканців міста Києва заразними захворюваннями від диких тварин, яких використовують у спортивних, видовищних заходах, фото– та відеозйомках, при організації розваг (дозвілля) тощо:

1. Головному управлінню з питань торгівлі та побуту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надати пропозиції Міністерству охорони навколишнього природного середовища України щодо розробки порядку утримання диких тварин у населених пунктах України.

2. Власникам диких тварин (в тому числі і птахів) в м. Києві проводити обов'язкову реєстрацію та електронну ідентифікацію цих тварин в комунальному підприємстві "Центр ідентифікації тварин".

3. Управлінню ветеринарної медицини в м. Києві звернутися до Державного департаменту ветеринарної медицини з клопотанням стосовно розробки ветеринарно–санітарних заходів ветеринарної медицини, форми та змісту заяви на отримання дозволу компетентного органу на проведення виставок, змагань тварин, ярмарків, аукціонів, вистав з тваринами, що мандрують, тощо.

4. Керуючись статтею 155 Кодексу України про адміністративні правопорушення Головному управлінню МВС України в м. Києві вжити заходів щодо недопущення використання диких тварин під час надання комерційних послуг населенню без наявності на те дозволу компетентного органу.

5 Зобов'язати керівників усіх підприємств, установ, організацій (ресторани, розважальні заклади тощо), що утримують диких тварин з метою їх використання у спортивних, видовищних заходах, фото– та відеозйомках, при організації розваг (дозвілля), в тримісячний термін зареєструвати їх в Управлінні ветеринарної медицини м. Києві.

6. Комунальному підприємству «Центр ідентифікації тварин» спільно з представниками компетентних органів та громадських організацій захисту тварин в установленому порядку:

6.1. Проводити обстеження умов утримання диких тварин;

6.2. У разі виявлення порушень вимог Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» з боку власників диких тварин передавати матеріали щодо порушників до компетентного органу для відповідного обговорення.

7. Комунальному підприємству «Притулок для тварин» розглянути пигання організації приміщень для перетримки вилучених у судовому порядку диких тварин на території Пункту первинного ветеринарного огляду та перевантаження на вул. Сирецькій, 31–а у Шевченківському районі.

8. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Кільчицькій І.Р. забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кільчицьку І.Р.

Голова Л.Черновецький


Собаки: Сухой корм для собак (532) , Лакомства и кости для собак (434) , Заменители молока для собак (10) , Консервы для собак (128) , Витамины для собак (198) , Груминг для собак (176) , Косметика для собак (436) , Средства для дома (97) , Средства по уходу для собак (201) , Аксессуары для собак (673) , Лечебный корм для собак (60) , Вода для собак (1) , Амуниция для собак (918) , Ветеринария для собак (64) , Игрушки для собак (446) , Средства от блох и клещей (195)
Кошки: Сухой корм для кошек (284) , Консервы для кошек (274) , Витамины для кошек (111) , Груминг для кошек (48) , Косметика для кошек (207) , Амуниция для кошек (77) , Ветеринария для кошек (71) , Лакомства для кошек (79) , Заменители молока для кошек (11) , Игрушки для кошек (190) , Средства для дома (70) , Аксессуары для кошек (404) , Средства по уходу для кошек (240) , Вода для кошек (2) , Лечебный корм для кошек (68) , Средства от блох и клещей (85)
Хорьки: Корм для хорьков (15) , Лакомства для хорьков (6) , Витамины для хорьков (8) , Средства по уходу для хорьков (37) , Косметика для хорьков (13) , Аксессуары для хорьков (84) , Ветеринария для хорьков (15) , Средства для дома (22) , Игрушки для хорьков (16) , Клетки для хорьков (9)
Птицы: Корм для птиц (142) , Лакомства для птиц (93) , Витамины для птиц (65) , Вода для птиц (1) , Аксессуары для птиц (217) , Средства по уходу для птиц (26) , Ветеринария для птиц (6) , Средства для дома (11) , Клетки для птиц (89)
Грызуны: Игрушки для грызунов (28) , Корм для грызунов (190) , Лакомства для грызунов (169) , Витамины для грызунов (60) , Косметика для грызунов (11) , Средства по уходу для грызунов (100) , Средства для дома (22) , Аксессуары для грызунов (218) , Ветеринария для грызунов (20) , Клетки для грызунов (160)
Лошади: Витамины и добавки для лошадей (37) , Средства по уходу для лошадей (29) , Ветеринария для лошадей (33)
Рыбы: Корм и лакомства для рыб (185) , Витамины и добавки для рыб (4) , Аквариумы для рыб (29) , Оборудование для рыб (27) , Аксессуары для рыб (243) , Средства по уходу для рыб (79) , Ветеринария для рыб (47) , Фильтры и компрессоры для рыб (132) , Лампы для рыб (31)
Рептилии: Террариумы для рептилий (37) , Витамины и добавки для рептилий (28) , Корм и лакомства для рептилий (78) , Ветеринария для рептилий (12) , Cредства по уходу для рептилий (69) , Аксессуары для рептилий (79) , Оборудование для рептилий (54) , Лампы для террариума (44) , Фильтры для рептилий (41)

   ЗооДом в сети
Facebook
 
 
Twitter
 
 
Telegram
 
 

 

Перепечатка и цитирование материалов сайта возможно с обязательной ссылкой на Zoo-dom. По вопросам сотрудничества, рекламы и т.п. пишите
info[at]zoodom.ua

              

Copyright © 2006 Zoo-Dom 
Разработка AdWork

Наши партнеры:
Сайт на BCMS

twittertelegramfacebook
Собаки
Кошки
Птицы
Грызуны
Рыбы
Членистоногие
Амфибии
Рептилии
Беспозвоночные
Разные животные
Лошади
Растения
Товары для собак
Товары для кошек
Товары для хорьков
Товары для птиц
Товары для грызунов
Товары для лошадей
Товары для рыб
Товары для рептилий
Товаров - 7412 Акции Новинки Скидки Хиты Доставка Накопительная скидка - 10%